Kapka – Bavero.cz
Plošina Zásmuky - Bavero.cz

Tvorba webových stránek

Webové stránky, které tvoříme, jsou vždy kvalitně zpracované v moderním stylu, za příznivou cenu a fungují na mobilech, tabletech i počítačích. Našimi zákazníky jsou především menší firmy a živnostníci. Umíme stránky přizpůsobit jejich potřebám a pomocí prostředí administrace jim umožňujeme, aby si sami jednoduše prováděli úpravy obsahu. Pracujeme spolehlivě, rychle a dodržujeme termíny. Poskytujeme profesionální servis a zajistíme hosting a domény z celého světa.

GARANCE
Do měsíce nebo zdarma!

Pokud nevytvoříme web do jednoho měsíce od potvrzení objednávky a dodání podkladů, nezaplatíte nám za něj ani korunu. Většinou máme hotovo do dvou týdnů. S termíny si rozumíme a umíme si naplánovat práci. Na nás se můžete spolehnout.

Kalendář
Kalendář

Jaké jsou webové stránky od nás

01.

Nízká cena

Děláme weby za skvělé ceny. Stačí si vybrat vhodný balíček z našeho ceníku. Platit můžete i ve třech splátkách nebo ve formě zálohy a doplatku. Nové a moderní stránky tak může mít opravdu každý. Cena, na které se dohodneme, je konečná, v průběhu dodání se měnit nebude.

02.

Snadné úpravy

Tvoříme stránky s pohodlnou administrací. Můžete si tak sami upravovat jejich obsah podle vlastních potřeb a v čase, který vám vyhovuje. Samozřejmě nám můžete i zavolat nebo napsat a my zařídíme změny tak, jak si představujete.

03.

Technická podpora

Jsme vám k dispozici na technické podpoře. Můžete ji využít, pokud budete potřebovat něco upravit nebo když se vám nebude chtít používat administraci. Stačí se ozvat, vše připravíme za vás. U vybraných balíčků navíc garantujeme reakci technické podpory do 24 hodin.

04.

Rychlé dodání

Pracujeme rychle a kvalitně, už za dva týdny od objednání se můžete prezentovat zcela novým webem. Pokud stránky nezvládneme vytvořit do jednoho měsíce, nemusíte nám platit ani korunu (pod to se podepíšeme hned na začátku spolupráce). Pokud potřebujete, vytvoříme váš web expresně, a to za menší příplatek.

05.

Spolehlivé zobrazení

Zobrazení vašeho nového webu na počítači, tabletu i telefonu v celé jeho kráse? Žádný problém! Při tvorbě webových stránek používáme moderní technologie, proto je přizpůsobení všem typům zařízení naprostou samozřejmostí.

06.

Nepřehlédnutelná pozice

Snadné vyhledání webu v internetových vyhledávačích je v dnešní době úplným základem. Myslíme na to od samého začátku a optimalizujeme tvorbu webových stránek tak, aby se s nimi vyhledávačům dobře pracovalo. Jednoduše řečeno: váš web bude vidět a lidé si vás najdou.

07.

Prověřená kvalita

Používáme moderní technologie a na trhu působíme už 5 let. Jsme zavedená fungující firma, na kterou se můžete plně spolehnout. Svěřte nám tvorbu svých webových stránek.

08.

Moderní vzhled

Tvoříme stránky odpovídající nejnovějším trendům. Zapomeňte na staré nemoderní vzhledy. Připravíme vám web plný živých fotografií a videí, který bude návštěvníky bavit. Pomůžeme vám být na internetu dobře vidět.

09.

Bezproblémové rozšíření

Když budete potřebovat do vašich webových stránek něco přidat, není to vůbec problém. Tvoříme weby pomocí moderních technologií tak, že je možné je snadno rozšířit o další části. Stačí nám napsat nebo zavolat.

Jak vytváříme webové stránky

01.

Vyberete si jeden z balíčků

Pro snadnou orientaci jsme připravili několik balíčků, stačí si vybrat. Uvedené ceny garantujeme, nebudou se v průběhu tvorby ani předání měnit.

Ceník webů

02.

Dohodneme si osobní schůzku

Probereme osobně obsah a strukturu webu. Ukážeme si, jak bude možné stránky spravovat a upravovat po jejich předání. Pokud budete souhlasit, vyplníme společně objednávku.

Domluvit schůzku

03.

Podepíšeme Objednávku

Tím je smlouva uzavřena a můžeme začít. Dohodneme se také, jaké podklady nám pro tvorbu webu dáte.

04.

Vytvoříme web

Vytvoříme webové stránky podle zadání a naplníme je obsahem. Pošleme vám odkazy, kde si můžete práci prohlédnout a případně rovnou upravit.

05.

Předáme vám výsledek

Na druhé schůzce vám předáme výsledek naší práce, naučíme vás používat administraci, spustíme webové stránky a případně nastavíme e-mailové adresy. Na závěr doladíme formality.

06.

Poskytneme servis

Můžete využít naše služby profesionálních webmasterů, kteří se o všechno postarají. Nebo nám zasílejte požadavky jednotlivě. Dohlédneme na to, aby váš web fungoval tak, jak má.

Mobil

Zavolejte nám!

Zavolejte nám!

Kapka – Bavero.cz
+420 773 303 930